Info o BESTWAY LED Floating Pool Light - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY LED Floating Pool Light Osvětlení BESTWAY

Popis produktu: Příslušenství BESTWAY LED Floating Pool Light: Plovoucí světlo BESTWAY LED Floating Pool Light je praktický doplněk do vašeho bazénu. Nízké náklady na údržbu zajišťují 3× AA baterie, které nejsou součásti dodávky. Světlo nabízí čtyři různé světelné režimy. Klíčové vlastnosti světla BESTWAY LED Floating Pool LightElegantní plovoucí LED světloČtyři světelné režimy: žlutá, červená, zelená a modráVodotěsnost světla BESTWAY IP68Automatické vypnutí po uplynutí 1 hodiny ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY LED Floating Pool Light za skvělou cenu 329 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Osvětlení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY LED Floating Pool Light

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY LED Floating Pool Light skvělá volba v kategorii Osvětlení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY LED Floating Pool Light od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY LED Floating Pool Light}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY LED Floating Pool Light mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY LED Floating Pool Light BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY LED Floating Pool Light, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY LED Floating Pool Light BESTWAY na zahradu

BESTWAY LED Floating Pool Light Osvětlení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY LED Floating Pool Light i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 329 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY LED Floating Pool Light na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138934939 z výroby
- produkt je v kategorii Osvětlení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY LED Floating Pool Light Osvětlení
Cena zboží
329 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Osvětlení BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY LED Floating Pool Light) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138934939, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.