Info o BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet Vířivky BESTWAY

Popis produktu: Vířivka BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet: Zábavu či relax v teplé vířivé vodě si s Lay-Z-Spa St. Moritz užije 5 až 7 osob. Nafukovací vířivka má tu výhodu, že je lehká, dá se v případě potřeby snadno přemístit a zároveň vyniká pevnou samonosnou konstrukcí. Součástí je řídící jednotka i kartušová filtrace. Na panelu řídící jednotky si pohodlně nastavíte teplotu, činnost filtrace i nastavení celkem 140 vzduchových masážních trysek systému AirJet, které tu jsou připraveny pro váš maximální komfort. Samozřejmostí je také podkladová plachta a horní nafukovací kryt, které dostanete jako příslušenství. Stěny jsou vyrobeny ze zvláště odolného materiálu TriTechTM, který zaručuje vynikající odolnost i pohodlí. Navíc je z vnějšku opatřen moderním potiskem v designu ratanu. V neposlední řadě je výhodou vířivky Lay-Z-Spa St. Moritz je zkonstruování pro celoroční použití. Přednosti vířivky BESTWAY Lay-Z-Spa St. Moritz AirJetSamonosná nafukovací konstrukceSystém AirJet se 140 vzduchovými masážními tryskamiŘídící jednotka a filtrace součástíPohodlné nastavení ohřevu i trysekStěny z odolného TriTechTM materiáluRatanový potisk na vnější části a krytu, mozaikový potisk na dněDigitálně ovládané čerpadlo s dotykovými tlačítkyPodložka i horní kryt v baleníNastavení teploty až do 40 °CVýhřevnost: 1,2–1,8 °C/h Obsah baleníPlášť bazénuKryt bazénuČerpadlo vířivkyPlovák na chemikálieTlakoměrVložka filtru (VI)Nafukovací podložkaSada pro opravySystém AirJet ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet za skvělou cenu 14 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vířivky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet skvělá volba v kategorii Vířivky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet BESTWAY na zahradu

BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet Vířivky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 14 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138925876 z výroby
- produkt je v kategorii Vířivky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet Vířivky
Cena zboží
14 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vířivky BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Lay-Z-Spa St.Moritz AirJet) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138925876, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.