Info o BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet Vířivky BESTWAY

Popis produktu: Vířivka BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet: Zábavu či relax v teplé vířivé vodě si s Lay-Z-Spa Paris AirJet užije 4 až 6 osob. Nafukovací vířivka má tu výhodu, že je lehká, dá se v případě potřeby snadno přemístit a zároveň vyniká pevnou samonosnou konstrukcí. Součástí je řídící jednotka i kartušová filtrace. Na panelu řídící jednotky si pohodlně nastavíte teplotu, činnost filtrace i nastavení celkem 87 vzduchových masážních trysek systému AirJet, které tu jsou připraveny pro váš maximální komfort. Jako bonus obsahuje vířivka systém LED osvětlení, který aktivujete pomocí přiloženého ovladače. V neposlední řadě je výhodou vířivky Lay-Z-Spa Paris je zkonstruování pro celoroční použití. Přednosti vířivky BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJetSamonosná nafukovací konstrukceSystém AirJet se 87 vzduchovými masážními tryskamiŘídící jednotka a filtrace součástíPohodlné nastavení ohřevu i trysekSystém LED osvětlení s dálkovým ovladačemDigitálně ovládané čerpadlo s dotykovými tlačítky Filtrační výkon: 1 325 l/hVýhřevnost: 1,5–2°C/h Obsah baleníplášť bazénukryt bazénu čerpadlo vířivky plovák na chemikálie vložka filtru (VI) světelný pásek LED nafukovací podložkasada pro opravysystém AirJet ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet za skvělou cenu 13 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vířivky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet skvělá volba v kategorii Vířivky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet BESTWAY na zahradu

BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet Vířivky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 13 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138933215 z výroby
- produkt je v kategorii Vířivky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet Vířivky
Cena zboží
13 390 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vířivky BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Lay-Z-Spa Paris AirJet) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138933215, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.