Info o BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet Vířivky BESTWAY

Popis produktu: Vířivka BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet: Zábavu či relax v teplé vířivé vodě si s Lay-Z-Spa Palm Springs užijí až 4 lidé. Nafukovací vířivka má tu výhodu, že je lehká, dá se v případě potřeby snadno přemístit a zároveň vyniká pevnou samonosnou konstrukcí. Součástí je řídící jednotka i kartušová filtrace. Na panelu řídící jednotky si pohodlně nastavíte teplotu, činnost filtrace i nastavení celkem 120 vzduchových masážních trysek systému AirJet, které tu jsou připraveny pro váš maximální komfort. Samozřejmostí je také podkladová plachta a horní nafukovací kryt, které dostanete jako příslušenství. V neposlední řadě je výhodou vířivky Lay-Z-Spa Palm Spring je zkonstruování pro celoroční použití. Přednosti vířivky BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJetSamonosná nafukovací konstrukceŘídící jednotka a filtrace součástíSystém AirJet se 120 vzduchovými masážními tryskamiPohodlné nastavení ohřevu i trysekDigitálně ovládané čerpadlo s dotykovými tlačítkyPodložka i horní kryt v baleníFiltrační výkon: 1 325 l/hVýhřevnost: 1,5–2 °C/h Obsah baleníTělo bazénuJednotka pro ohřev vodyHorní krytNafukovací krytHadiceFiltrační setChemický plovákPodkladová plachtaKlíčUzávěr 2 ksAdaptér na hadiceTlakoměrAdaptér ANafukovací ventil ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet za skvělou cenu 12 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vířivky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet skvělá volba v kategorii Vířivky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet BESTWAY na zahradu

BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet Vířivky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138923025 z výroby
- produkt je v kategorii Vířivky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet Vířivky
Cena zboží
12 490 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vířivky BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Lay-Z-Spa Palm Springs AirJet) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138923025, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.