Info o BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp Osvětlení BESTWAY

Popis produktu: Světlo BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp: Pěkné barevné světlo stylově nasvítí váš bazén, jezírko, případně i zahradu nebo terasu. Světlo BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp je utěsněné proti vodě a obsahuje LED světlo se změnou barev. Díky nízké spotřebě energie probíhá napájení z baterie, které stačí dobíjení během dne přes solární panel. Světlo se automaticky zapne v noci a vydrží svítit až 8 hodin. Klíčové vlastnosti světla BESTWAY Flowclear Solar-Float LampSvětlo do bazénu, rybníčku, na zahradu… (voděodolné)LED zdroj světla měnící barvuBaterie dobíjená solárním panelemAutomatické spuštění v noci (až 8 hodin) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp za skvělou cenu 179 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Osvětlení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp skvělá volba v kategorii Osvětlení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp BESTWAY na zahradu

BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp Osvětlení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 179 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138919394 z výroby
- produkt je v kategorii Osvětlení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp Osvětlení
Cena zboží
179 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Osvětlení BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Flowclear Solar-Float Lamp) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138919394, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.