Info o BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer Příslušenství BESTWAY

Popis produktu: Teploměr do bazénu BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer: Bestway Flowclear Floating Pool Thermometer je plovoucí bazénový teploměr v bílém provedení, díky kterému budete mít dokonalý přehled o aktuální teplotě vody ve vašem bazénu. Teploměr je vyroben z odolného ABS plastu v bílém provedení. Klíčové vlastnosti teploměru do bazénu BESTWAY Flowclear Floating Pool ThermometerPlovoucíBílé provedeníZ ABS plastu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer za skvělou cenu 89 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer BESTWAY na zahradu

BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 89 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138918380 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer Příslušenství
Cena zboží
89 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Flowclear Floating Pool Thermometer) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138918380, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.