Info o BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit Vysavače BESTWAY

Popis produktu: Vysavač do bazénu BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit: S bazénovým vysavačem BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit udržíte bazén v perfektní čistotě. Součástí sady je povrchový skimmer, který zbaví hladinu vody listí a jiných větších povrchových nečistot. Dále je v sadě vysavač na nečistoty na dně bazénu. Povrhový skimmer připojíte k okraji bazénu dvěma různými háky podle typu bazénu. Vše potřebné je v balení - 6m flexibilní hadice, 2,79m lehká skládací hliníková tyč, skimmer, kartáč vysavače a síťka.  Pro provoz BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit je třeba minimální výkon filtračního čerpadla 3,028 l/h. Klíčové vlastnosti BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance KitVysavačem BESTWAY FlowclearDeluxe Maintenance Kit pro snadnou a účinnou údržbu bazénuPřipojí se k většině značek nadzemních bazénůPovrchový skimmer na listy a nečistoty na hladiněVysavač na stěny a podlahu bazénu 6m hadice, skládací hliníková násada a síťka jsou součástí balení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vysavače na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit skvělá volba v kategorii Vysavače.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit BESTWAY na zahradu

BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit Vysavače Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138918045 z výroby
- produkt je v kategorii Vysavače


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit Vysavače
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vysavače BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Flowclear Deluxe Maintenance Kit) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138918045, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.