Info o BESTWAY Flowclear Chlorinator - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Flowclear Chlorinator Solinátory BESTWAY

Popis produktu: Solinátor BESTWAY Flowclear Chlorinator: Dejte sbohem bazénové chemii a pořiďte si solinátor BESTWAY Flowclear. S tímto skvělým produktem vás péče o bazén nebude stát zbytečně mnoho času ani peněz. Během svého provozu je schopen ušetřit až 85 % výdajů za bazénovou chemii a navíc bude udržovat vodu v bazénu čistou, bez řas a bakterií. Princip je ve své podstatě velice jednoduchý a hlavně efektivní. Chlorinátor napojíte na filtraci a do vody se přidá odměřená dávka soli. Při průchodu lehce slané vody přístrojem a jeho elektrolytickou jednotkou je voda rozložena na volný chlor a sodík. Vytvořený chlor se uvolňuje do protékající bazénové vody a tím probíhá desinfekce. Zařízení je vhodné pro filtrace s průtokem 3 028 l/hod. Klíčové vlastnosti solinátoru BESTWAY FlowclearUšetří finanční prostředky na údržbu bazénové vody (až 85 % chemie)Zařízení je vhodné pro filtrace s průtokem 3 028 l/hodPomocí elektrolýzy rozloží slanou vodu na volný chlor a sodíkEfektivní dávkování množství chloruIdeální pro alergikyKvalitní provedeníKompaktní rozměry ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Flowclear Chlorinator za skvělou cenu 3 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Solinátory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Flowclear Chlorinator

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Flowclear Chlorinator skvělá volba v kategorii Solinátory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Flowclear Chlorinator od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Flowclear Chlorinator}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Flowclear Chlorinator mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Flowclear Chlorinator BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Flowclear Chlorinator, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Flowclear Chlorinator BESTWAY na zahradu

BESTWAY Flowclear Chlorinator Solinátory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Flowclear Chlorinator i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Flowclear Chlorinator na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138928389 z výroby
- produkt je v kategorii Solinátory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Flowclear Chlorinator Solinátory
Cena zboží
3 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Solinátory BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Flowclear Chlorinator) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138928389, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Solinátory - Zobrazit další produkty