Info o BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum Vysavače BESTWAY

Popis produktu: Vysavač do bazénu BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum: S bazénovým vysavačem BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum udržíte bazén v perfektní čistotě. Se dvěma adaptéry se připojíte k většině značek nadzemních bazénů rychle a jednoduše bez použití dalšího nářadí. Do bazénové filtrace neprojdou přes vysavač BESTWAY Flowclear AquaCrawl žádné hrubé nečistoty, zachytí se ve filtračním vaku. Vše potřebné je v balení - 6m 32mm flexibilní hadice, 2,2m lehká skládací hliníková násada a dva sací nástavce, z toho jeden kartáčový. Pro provoz BESTWAY Flowclear AquaCrawl je třeba minimální výkon filtračního čerpadla 2,006l/hod. Klíčové vlastnosti vysavače BESTWAY Flowclear AquaCrawlVysavačem BESTWAY Flowclear AquaCrawl pro snadnou a účinnou údržbu bazénuPřipojí se k většině značek nadzemních bazénůFiltrační vak zachytí hrubé nečistoty6m hadice, skládací hliníková násada a dva sací nástavce jsou součástí balení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum za skvělou cenu 729 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vysavače na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum skvělá volba v kategorii Vysavače.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum BESTWAY na zahradu

BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum Vysavače Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 729 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138918748 z výroby
- produkt je v kategorii Vysavače


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum Vysavače
Cena zboží
729 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vysavače BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Flowclear AquaCrawl Pool Vacuum) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138918748, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.