Info o BESTWAY Flowclear 84cm - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Flowclear 84cm Schůdky BESTWAY

Popis produktu: Schůdky do bazénu BESTWAY Flowclear 84cm : Bazénové schůdky Bestway Flowclear jsou ideální pro různé druhy nadzemních bazénů. Jejich výška je 84 cm, což je limitní výška boční stěny bazénu, na který je lze použít. Z každé strany jsou připraveny dva schodové stupně a o stabilitu se starají nohy s vyhnutými opěrnými patkami. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Flowclear 84cm za skvělou cenu 749 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Schůdky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Flowclear 84cm

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Flowclear 84cm skvělá volba v kategorii Schůdky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Flowclear 84cm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Flowclear 84cm }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Flowclear 84cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Flowclear 84cm BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Flowclear 84cm , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Flowclear 84cm BESTWAY na zahradu

BESTWAY Flowclear 84cm  Schůdky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Flowclear 84cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 749 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Flowclear 84cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138935417 z výroby
- produkt je v kategorii Schůdky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Flowclear 84cm  Schůdky
Cena zboží
749 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Schůdky BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Flowclear 84cm ) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138935417, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.