Info o BESTWAY Flowclear 4.57m - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Flowclear 4.57m Krycí plachty BESTWAY

Popis produktu: Krycí plachta BESTWAY Flowclear 4.57m: Krycí plachta BESTWAY Flowclear 4,57 m je praktickým doplňkem pro BESTWAY bazény Steel Pro Max 4,57 m a Hydrium Splasher 4,60 m × 90 cm. Krycí plachta dokonale ochrání bazén před nečistotami a současně zabraňuje odparu vody a chemických prostředků, které se starají o průzračnost vody. Plachtu velmi jednoduše upevníte, stačí ji přetáhnout přes hranu bazénu a stáhnout provázkem. Díky BESTWAY Flowclear zůstane voda v bazénu čistá bez nežádoucích nečistot. Klíčové vlastnosti krycí plachty BESTWAY Flowclear 4,57 mPraktická krycí plachtaUrčená pro BESTWAY bazény Steel Pro Max a Hydrium Splasher Dokonale ochrání bazén před nečistotamiOtvory pro odtok vodyZabraňuje odparu vody a chemických prostředků ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Flowclear 4.57m za skvělou cenu 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Krycí plachty na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Flowclear 4.57m

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Flowclear 4.57m skvělá volba v kategorii Krycí plachty.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Flowclear 4.57m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Flowclear 4.57m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Flowclear 4.57m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Flowclear 4.57m BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Flowclear 4.57m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Flowclear 4.57m BESTWAY na zahradu

BESTWAY Flowclear 4.57m Krycí plachty Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Flowclear 4.57m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Flowclear 4.57m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138918304 z výroby
- produkt je v kategorii Krycí plachty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Flowclear 4.57m Krycí plachty
Cena zboží
299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Krycí plachty BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Flowclear 4.57m) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138918304, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.