Info o BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm Nafukovací BESTWAY

Popis produktu: Bazén BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm : Snad nikdo si neumí představit horké letní dny bez koupání v bazénu. A není nad to mít jeden vlastní na zahradě doma nebo na chatě. Kruhový bazén Fast Set značky Bestway lze zprovoznit velice jednoduše. Sestavení trvá přibližně 10 minut za pomoci 2 osob. Nafoukněte horní zpevňující kruh a boky bazénu se při plnění vodou budou samy zvedat. Plášť bazénu je vyroben z materiálu Tritech. Jedná se o 3vrstvý materiál, kdy dvě vrstvy vysoce odolného PVC jsou vyztuženy polyesterovou mřížkou. Vestavěný ventil regulace vypouštění umožňuje připojení k zahradní hadici. Součástí balení je filtrace a cartidge. Nadzemní bazény značky Bestway jsou kvalitní bazény, které vám poskytnou skvělé letní osvěžení a zábavu. Klíčové vlastnosti samonosného bazénu Bestway Fast SetKvalitní nadzemní bazén pro letní osvěženíBestway Fast Set se jednoduše zprovozňujePrůměr bazénu 2,44 m, výška 66 cmPlášť z 3vrstvého materiálu z PVC s polyesterovou mřížkouVypouštěcí ventil lze připojit k zahradní hadiciV balení filtrace, cartridge a záplata Objem (výška hladiny 53 cm):2300 lObsah balení:nadzemní bazén: průměr 2,44 m, výška 66 cmfiltrační čerpadlo: 220-240 V~, 1249  l výtlak, 1060 l integrovaný systém proudění vodycartrige (I) 220-240 Vzáplata ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm za skvělou cenu 1 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nafukovací na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm skvělá volba v kategorii Nafukovací.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm BESTWAY na zahradu

BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm  Nafukovací Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138928792 z výroby
- produkt je v kategorii Nafukovací


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm  Nafukovací
Cena zboží
1 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Nafukovací BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Fast Set 2.44m x 66cm ) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138928792, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.