Info o Bazénové nerezové schůdky 142 cm - hodnocení a parametry

Informace: Bazénové nerezové schůdky 142 cm Schůdky pro nadzemní bazény GRE

Popis produktu:

Bazénové nerezové schůdky s plastovými stupni a plošinkou.

Nerezové schůdky se čtyřmi plastovými stupni na každé straně a plošinkou. Vhodné k nadzemním bazénům s výškou stěny až 142 cm. Průměr trubek konstrukce 28mm. Šíře stupně je 49cm a hloubka 9cm. Maximální nosnost 110kg. POZOR schůdky nejsou vhodné pro bazény se slanou vodou.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod bazenyshop.cz nabízí zboží Bazénové nerezové schůdky 142 cm za skvělou cenu 6 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Schůdky pro nadzemní bazény na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bazénové nerezové schůdky 142 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je GRE Bazénové nerezové schůdky 142 cm skvělá volba v kategorii Schůdky pro nadzemní bazény.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bazénové nerezové schůdky 142 cm od xkrát prověřeného e-shopu bazenyshop.cz.


Honza
Na bazenyshop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bazénové nerezové schůdky 142 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bazénové nerezové schůdky 142 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bazénové nerezové schůdky 142 cm GRE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bazénové nerezové schůdky 142 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bazénové nerezové schůdky 142 cm GRE na zahradu

Bazénové nerezové schůdky 142 cm Schůdky pro nadzemní bazény Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bazénové nerezové schůdky 142 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu bazenyshop.cz GRE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bazénové nerezové schůdky 142 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce GRE
- číslo EAN 8412081231082 z výroby
- produkt je v kategorii Schůdky pro nadzemní bazény


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu bazenyshop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bazénové nerezové schůdky 142 cm Schůdky pro nadzemní bazény
Cena zboží
6 390 Kč
Dostupnost
(Skladem) 07.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » bazenyshop.cz
Doručení Schůdky pro nadzemní bazény GRE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bazénové nerezové schůdky 142 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce ( GRE), manuály 8412081231082, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu bazenyshop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.