Info o Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak - hodnocení a parametry

Informace: Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak Batohy Cattara

Popis produktu: Popis produktu Zelený batoh Cattara GreenW o objemu 10 l s integrovaným pitným vakem o objemu 2 l má měkké výstuže a větrané zádové části, která zajišťuje cirkulaci vzduchu. Vak je v batohu pevně uchycen pomocí přezky. Hadička na pití vede skrze ramenní popruh. Reflexní prvky zajišťují Vaši bezpečnost. Je vybaven popruhem,který je umíštěn přes hruď,takže zajišťuje stabilitu batohu. Obsahuje také píšťalku,která se hodí pro každého cestovaltele v přírodě. Vlastnosti produktu: Větraná zádová částHrudní popruhIntegrovaný pitný vakČirá hadička a rozměrný napouštěcí ventil5 síťovaných i zapínacích kapesŠněrovací systémMožnost přichycení cyklistické přilbyOvládání zipů i v cyklistických rukavicíchIntegrovaná píšťalkaReflexní prvky pro větší bezpečnostVyrobeno z polyesteru Objem:10 l Rozměry: - výška: 45 cm - šířka: 26 cm - hloubka: 16 cm   Hmotnost:- 0,63 kg Obsah balení: 1 x Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak za skvělou cenu 695 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Batohy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak skvělá volba v kategorii Batohy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak Cattara na zahradu

Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak Batohy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 695 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686138573 z výroby
- produkt je v kategorii Batohy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak Batohy
Cena zboží
695 Kč
Dostupnost
31.01.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Batohy Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Batoh GreenW 10l + 2l pitný vak) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686138573, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.