Info o Baterie páková FESTIVO, carbon - hodnocení a parametry

Informace: Baterie páková FESTIVO, carbon 969 Pyramis

Popis produktu: Kuchyňská baterie s keramickými disky Výsuvná sprcha Rozměr baterie: 185x205 mm Průměr stojánku: 54,6 mm Provedení: carbon Záruka 24 měsíců.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod NejlevnejsiNabytek.cz nabízí zboží Baterie páková FESTIVO, carbon za skvělou cenu 4 100 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů 969 na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Baterie páková FESTIVO, carbon

Lukáš
Pro mé potřeby je Pyramis Baterie páková FESTIVO, carbon skvělá volba v kategorii 969.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Baterie páková FESTIVO, carbon od xkrát prověřeného e-shopu NejlevnejsiNabytek.cz.


Honza
Na NejlevnejsiNabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Baterie páková FESTIVO, carbon}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Baterie páková FESTIVO, carbon mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Baterie páková FESTIVO, carbon Pyramis - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Baterie páková FESTIVO, carbon, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Baterie páková FESTIVO, carbon Pyramis na zahradu

Baterie páková FESTIVO, carbon 969 Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Baterie páková FESTIVO, carbon i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu NejlevnejsiNabytek.cz Pyramis, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 100 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Baterie páková FESTIVO, carbon na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Pyramis
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii 969


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu NejlevnejsiNabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Baterie páková FESTIVO, carbon 969
Cena zboží
4 100 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » NejlevnejsiNabytek.cz
Doručení 969 Pyramis

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Baterie páková FESTIVO, carbon) potřebujete dokumentaci od výrobce (Pyramis), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu NejlevnejsiNabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.