Info o Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm - hodnocení a parametry

Informace: Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm Barové židle Javorina

Popis produktu: Když se snoubí prvotřídní materiál s precizním zpracováním podpořeným mnohaletými zkušenostmi v oboru, není třeba zbytečně křiklavého designu. Produkty Javorina jsou toho hrdým důkazem. Pyšní se vzhledem, který nepodléhá módním trendům a jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva, díky čemuž je každý z nich naprostým originálem. O značce Javorina: S tradicí trvající už víc jak 70 let je slovenská značka Javorina jedním z nejvýznamnějších výrobců masivního nábytku ve střední Evropě. Poznávací značkou tohoto nábytku je moderní design, ověřená konstrukce a přírodní povrchová úprava dřeva. O materiálu: Dubové dřevo, ze kterého je vyrobený i tenhle kousek, pochází ze slovenských lesů, a jelikož jde o masiv, každý produkt je naprostý originál. Na povrchu je dřevo olejováno, což zviditelní jeho strukturu. Takto ošetřený nábytek navíc získá specifickou patinu dlouholetým působením světla a vzduchu. Vaše kousky se tak budou každým rokem rozvíjet do krásy. Principy výroby: › příroda › obnovitelnost › trvanlivost › nadčasovost ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm za skvělou cenu 4 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Barové židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Javorina Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm skvělá volba v kategorii Barové židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm Javorina - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm Javorina na zahradu

Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm Barové židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Javorina, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Javorina
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Barové židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm Barové židle
Cena zboží
4 999 Kč
Dostupnost
06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Barové židle Javorina

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Barová židle z masivního dubového dřeva Javorina, 80 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Javorina), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.