Info o Barová židle Isy Technopolymer - hodnocení a parametry

Informace: Barová židle Isy Technopolymer Plastové barové židle SCAB

Popis produktu: Plastová barová židle Isy je dodávána ve dvou variantách - Antishock a Technopolymer. Barová židle Isy Technopolymer je vyrobena z recyklovaného technopolymeru, což zaručuje její velmi dlouhou životnost. Židle klade důraz na elegantní styl, ať v interiéru, tak i exteriéru. Židli je možno čalounit, v případě zájmu nás kontaktujte. Židle je stohovatelná. K barovkám nabízíme typově podobné plastové židle. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Barová židle Isy Technopolymer za skvělou cenu 3 473 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Plastové barové židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Barová židle Isy Technopolymer

Lukáš
Pro mé potřeby je SCAB Barová židle Isy Technopolymer skvělá volba v kategorii Plastové barové židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Barová židle Isy Technopolymer od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Barová židle Isy Technopolymer}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Barová židle Isy Technopolymer mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Barová židle Isy Technopolymer SCAB - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Barová židle Isy Technopolymer, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Barová židle Isy Technopolymer SCAB na zahradu

Barová židle Isy Technopolymer Plastové barové židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Barová židle Isy Technopolymer i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz SCAB, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 473 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Barová židle Isy Technopolymer na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SCAB
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Plastové barové židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Barová židle Isy Technopolymer Plastové barové židle
Cena zboží
3 473 Kč
Dostupnost
23.03.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Plastové barové židle SCAB

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Barová židle Isy Technopolymer) potřebujete dokumentaci od výrobce (SCAB), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.