Info o Barevný nástěnný věšák Wave New Mix - hodnocení a parametry

Informace: Barevný nástěnný věšák Wave New Mix Věšáky, háčky a stojany Bonami

Popis produktu: Praktický věšák, který vám v předsíni bude dělat radost jak svým designem, tak i praktickou stránkou věci. Podrží vám všechny vaše oblíbené kabáty a bundy, díky čemuž získáte ještě více volného prostoru kolem. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Barevný nástěnný věšák Wave New Mix za skvělou cenu 1 639 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Věšáky, háčky a stojany na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Barevný nástěnný věšák Wave New Mix

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Barevný nástěnný věšák Wave New Mix skvělá volba v kategorii Věšáky, háčky a stojany.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Barevný nástěnný věšák Wave New Mix od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Barevný nástěnný věšák Wave New Mix}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Barevný nástěnný věšák Wave New Mix mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Barevný nástěnný věšák Wave New Mix Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Barevný nástěnný věšák Wave New Mix, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Barevný nástěnný věšák Wave New Mix Bonami na zahradu

Barevný nástěnný věšák Wave New Mix Věšáky, háčky a stojany Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Barevný nástěnný věšák Wave New Mix i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 639 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Barevný nástěnný věšák Wave New Mix na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875273960 z výroby
- produkt je v kategorii Věšáky, háčky a stojany


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Barevný nástěnný věšák Wave New Mix Věšáky, háčky a stojany
Cena zboží
1 639 Kč
Dostupnost
30.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Věšáky, háčky a stojany Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Barevný nástěnný věšák Wave New Mix) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875273960, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.