Info o Banketová židle Gira - hodnocení a parametry

Informace: Banketová židle Gira Kancelářská křesla

Popis produktu: Banketová židle Gira má solidní, ocelový rám. Hodí se nejen na bankety a konference, ale ideálně poslouží také na svatbách a významných událostech, v hotelu či kongresové hale. Sedák, vyrobený z polyuretanové pěny o tloušťce 5,5 cm, poskytuje při sezení komfort a pohodlí.Díky silné a stabilní konstrukci, pokryté práškovým lakem a elegantním čalouněním, je tato židle skvělým řešením, pokud potřebujete elegantní a odolný kus nábytku. Technické údaje: profesionální kvalita zpracování šířka: 39 cm výška: 92 cm šířka profilu: 20 mm hmotnost: 6,5 kg tloušťka rámu: 1,2 mm max. nosnost 150 Kg stohovatelná židle jsou lehké, snadno můžete připravit posezení pro několik set osob. praktická rukojeť na zadní straně usnadňuje držení židle. Obsah balení: 1x banketová židle Gira ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Banketová židle Gira za skvělou cenu 716 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kancelářská křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Banketová židle Gira

Lukáš
Pro mé potřeby je Banketová židle Gira skvělá volba v kategorii Kancelářská křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Banketová židle Gira od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Banketová židle Gira}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Banketová židle Gira mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Banketová židle Gira - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Banketová židle Gira, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Banketová židle Gira na zahradu

Banketová židle Gira Kancelářská křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Banketová židle Gira i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 716 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Banketová židle Gira na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii Kancelářská křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Banketová židle Gira Kancelářská křesla
Cena zboží
716 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.07.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kancelářská křesla

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Banketová židle Gira) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.