Info o Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad - hodnocení a parametry

Informace: Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad Nože Bambum

Popis produktu: Sami jsme byli překvapeni, jak skvěle se bambusové dřevo dokáže v domácnosti vyjímat. Bambus se oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. Bambus je také odolnější, lehčí a antibakteriální. - Materiál: bambus - Rozměry: 32,4 x 3,9 x 1,5 cm - Vlastnosti: antibakteriální ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad za skvělou cenu 209 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad skvělá volba v kategorii Nože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad Bambum na zahradu

Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad Nože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 209 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Nože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad Nože
Cena zboží
209 Kč
Dostupnost
01.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nože Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bambusový nůž na zeleninu Bambum Salad) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.