Info o Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm - hodnocení a parametry

Informace: Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm Prkénka Bambum

Popis produktu: Nechte se unést praktičností, se kterou na trh přichází značka Bambum. Kousky, které nabízí, jsou perfektní volbou pro ty, kteří nedají dopustit na stylovou a přitom praktickou kuchyň. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm za skvělou cenu 159 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Prkénka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm skvělá volba v kategorii Prkénka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm Bambum na zahradu

Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm Prkénka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN 8680136026208 z výroby
- produkt je v kategorii Prkénka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm Prkénka
Cena zboží
159 Kč
Dostupnost
28.02.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Prkénka Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bambusové servírovací prkénko Bambum Amor, 27 x 10 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály 8680136026208, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.