Info o Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm - hodnocení a parametry

Informace: Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm Tácy, stojany a podnosy Dakls

Popis produktu: Přeneste si trochu venkovské romantiky i do svého interiéru. Ptáte se proč? Protože tak zaručeně dosáhnete pocitu zabydlenosti a útulna. A od toho tu jsou dekorace značky Dakls. Doporučujeme kombinovat více kousků mezi sebou, získáte tak atmosféru hřejivého domova. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm za skvělou cenu 319 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tácy, stojany a podnosy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Dakls Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm skvělá volba v kategorii Tácy, stojany a podnosy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm Dakls - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm Dakls na zahradu

Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm Tácy, stojany a podnosy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Dakls, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 319 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dakls
- číslo EAN 8596265015344 z výroby
- produkt je v kategorii Tácy, stojany a podnosy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm Tácy, stojany a podnosy
Cena zboží
319 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tácy, stojany a podnosy Dakls

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bambusové prkénko na sýr s plastovým poklopem Dakls Cheesy, ⌀ 17 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dakls), manuály 8596265015344, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.