Info o Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm - hodnocení a parametry

Informace: Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm Prkénka Bambum

Popis produktu: Skvělé vlastnosti, krásná barva i struktura bambusu jej přímo odkazují k tomu, aby byl využit i do interiérů. Značka Bambum se toho chopila a vytvořila tak celou kuchyňskou kolekci. Bambus se oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. Bambus je také odolnější, lehčí a antibakteriální. - Materiál: bambus - Rozměry: 25,5 x 19 x 1 cm - Vlastnosti: myjte raději v ruce, antibakteriální, odolné ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Prkénka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm skvělá volba v kategorii Prkénka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm Bambum na zahradu

Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm Prkénka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Prkénka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm Prkénka
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
10.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Prkénka Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bambusové krájecí prkénko Yata, 25 x 19 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.