Info o Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita - hodnocení a parametry

Informace: Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita Tácy, stojany a podnosy Bambum

Popis produktu: Bambus nás překvapil svými nečekanými a perfektními vlastnostmi. Je totiž antibakteriální, vysoce odolný a lehký, což jsou parametry přesně dělané pro to, aby byl využit i v našich kuchyních. Bambus se navíc oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. - Materiál: bambus - Rozměry: 18 x 18 x 1,9 cm - Vlastnosti: odolné, antibakteriální ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita za skvělou cenu 219 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tácy, stojany a podnosy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita skvělá volba v kategorii Tácy, stojany a podnosy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita Bambum na zahradu

Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita Tácy, stojany a podnosy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 219 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN 8680136021241 z výroby
- produkt je v kategorii Tácy, stojany a podnosy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita Tácy, stojany a podnosy
Cena zboží
219 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tácy, stojany a podnosy Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bambusová podložka pod horké nádoby Bambum Pita) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály 8680136021241, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.