Info o Bambusová krabička na čaje Bambum Misto - hodnocení a parametry

Informace: Bambusová krabička na čaje Bambum Misto Krabičky na čaj Bambum

Popis produktu: Bambus je materiálem, který si přímo říká o to, aby byl využit v kuchyni. Je totiž antibakteriální, lehký a odolný, což jsou vlastnosti, které hrají do karet tomu, aby je Bambum přetvořil do šikovných pomocníků. Bambus se oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. - Materiál: bambus, sklo - Rozměry: 21 x 16 x 7,5 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bambusová krabička na čaje Bambum Misto za skvělou cenu 689 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Krabičky na čaj na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bambusová krabička na čaje Bambum Misto

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Bambusová krabička na čaje Bambum Misto skvělá volba v kategorii Krabičky na čaj.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bambusová krabička na čaje Bambum Misto od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bambusová krabička na čaje Bambum Misto}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bambusová krabička na čaje Bambum Misto mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bambusová krabička na čaje Bambum Misto Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bambusová krabička na čaje Bambum Misto, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bambusová krabička na čaje Bambum Misto Bambum na zahradu

Bambusová krabička na čaje Bambum Misto Krabičky na čaj Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bambusová krabička na čaje Bambum Misto i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 689 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bambusová krabička na čaje Bambum Misto na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Krabičky na čaj


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bambusová krabička na čaje Bambum Misto Krabičky na čaj
Cena zboží
689 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Krabičky na čaj Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bambusová krabička na čaje Bambum Misto) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.