Info o Balet omalovánky - hodnocení a parametry

Informace: Balet omalovánky Relaxační omalovánky Mladá fronta

Popis produktu: Kniha Balet omalovánky:Máš ráda příhody o Malé baletce? Díky těmto omalovánkám se můžeš seznámit s baletem ještě o něco více. Přenes se do světa dokonalých piruet a úžasných kostýmů a poznej nejslavnější baletní představení, jako jsou Labutí jezero, Šípková Růženka a další... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Balet omalovánky za skvělou cenu 160 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Relaxační omalovánky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Balet omalovánky

Lukáš
Pro mé potřeby je Mladá fronta Balet omalovánky skvělá volba v kategorii Relaxační omalovánky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Balet omalovánky od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Balet omalovánky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Balet omalovánky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Balet omalovánky Mladá fronta - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Balet omalovánky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Balet omalovánky Mladá fronta na zahradu

Balet omalovánky Relaxační omalovánky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Balet omalovánky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Mladá fronta, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 160 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Balet omalovánky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Mladá fronta
- číslo EAN 8594159390911 z výroby
- produkt je v kategorii Relaxační omalovánky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Balet omalovánky Relaxační omalovánky
Cena zboží
160 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Relaxační omalovánky Mladá fronta

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Balet omalovánky) potřebujete dokumentaci od výrobce (Mladá fronta), manuály 8594159390911, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.