Info o Autorský plakát Corbusier Pink - hodnocení a parametry

Informace: Autorský plakát Corbusier Pink Obrazy, rámy a tabule Visual Philosophy

Popis produktu: Skandinávský a dánský design, vintage, retro typografie a geometrická grafika, to vše Liz z Anglie miluje natolik, že se to rozhodla přenést i na kvalitní pakátový papír. Díky tomu přichází na svět barevné plakáty Visual Philosophy, které jsou vzpruhou pro každý interiér. Plakáty jsou naschvál tvořeny s bílým rámečkem kolem hlavního grafického motivu. To proto, aby se pak plakát dal snadno zarámovat bez toho, aniž by rám zasahoval do motivu a kazil tak celkový dojem. Zároveň jde o přirozenou paspartu bez nutnost paspartování. Pověste si plakát na stěnu nebo ho jen tak postavte na polici nebo komodu. Tak či tak vás bude nesmírně těšit. - Rozměry: 42 x 60 cm - Papír: matný plakátový papír se sametovým povrchem - Gramáž papíru: 250 g/m2 - Rám: není součástí - Design: Liz Lyons ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Autorský plakát Corbusier Pink za skvělou cenu 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obrazy, rámy a tabule na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Autorský plakát Corbusier Pink

Lukáš
Pro mé potřeby je Visual Philosophy Autorský plakát Corbusier Pink skvělá volba v kategorii Obrazy, rámy a tabule.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Autorský plakát Corbusier Pink od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Autorský plakát Corbusier Pink}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Autorský plakát Corbusier Pink mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Autorský plakát Corbusier Pink Visual Philosophy - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Autorský plakát Corbusier Pink, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Autorský plakát Corbusier Pink Visual Philosophy na zahradu

Autorský plakát Corbusier Pink Obrazy, rámy a tabule Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Autorský plakát Corbusier Pink i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Visual Philosophy, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Autorský plakát Corbusier Pink na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Visual Philosophy
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Obrazy, rámy a tabule


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Autorský plakát Corbusier Pink Obrazy, rámy a tabule
Cena zboží
699 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Obrazy, rámy a tabule Visual Philosophy

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Autorský plakát Corbusier Pink) potřebujete dokumentaci od výrobce (Visual Philosophy), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.