Info o Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos - hodnocení a parametry

Informace: Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos Obrazy, rámy a tabule Valentina Ramos

Popis produktu: Valentina Ramos ve své galerii a pracovně v jednom, orientované tak, aby si mohla co nejdéle užívat přes den sluníčka, uniká do světa fantazie. Do světa, který je barevný ženský. A díky její autorské kolekci plakátů si teď můžete sami vytvořit svůj svět něžného umění. Plakát je vytištěn na papír, který je svojí strukturou podobný papíru na pohlednice. Během tisku byly použity speciální barvy, které jsou živé a zdůrazňují každý detail tahu linky. Plakát tak stačí už jen zarámovat nebo přilepit na zeď pomocí washi pásek. - Rozměry: 42 x 60 cm - Papír: gramáž 250 g/m3 (papír podobný pohlednicím) - Tisk: ostrý, živé barvy - Autor: Valentina Ramos - Rám: není součástí ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos za skvělou cenu 759 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obrazy, rámy a tabule na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos

Lukáš
Pro mé potřeby je Valentina Ramos Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos skvělá volba v kategorii Obrazy, rámy a tabule.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos Valentina Ramos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos Valentina Ramos na zahradu

Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos Obrazy, rámy a tabule Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Valentina Ramos, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 759 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Valentina Ramos
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Obrazy, rámy a tabule


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos Obrazy, rámy a tabule
Cena zboží
759 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Obrazy, rámy a tabule Valentina Ramos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Autorský plakát Contented Constance od Valentiny Ramos) potřebujete dokumentaci od výrobce (Valentina Ramos), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.