Info o Ardon Štít čirý S-1 - hodnocení a parametry

Informace: Ardon Štít čirý S-1 Pracovní přilby Ardon Safety s.r.o.

Popis produktu: Ochranný štít Ardon Štít čirý S-1: Potřebujete kvalitní obličejový štít, který vás zaručeně ochrání při práci?  Čirý polykarbonátový obličejový štít Ardon S-1 poskytuje maximální ochranu před nárazy částic o střední energii i při extrémních teplotách. Díky širokému panoramatickému zornému poli je používání obličejového štítu Ardon S-1 vysoce komfortní. Je kompatibilní s držáky obličejových štítů Ardon D-1 nebo D-2. Klíčové vlastnosti čirého ochranného štítu Ardon S-1 Vysoce odolný polykarbonátový ochranný zorníkObličejový štít Ardon S-1 zajišťuje ochranu proti nárazu částic o střední energii i při extrémních teplotáchZaručuje vysoký komfort díky širokému panoramatickému zornému poliKompatibilní s držáky štítů Ardon D-1 nebo D-2  Normy:EN 170 (E4026), EN 172 (E4027)Rozměry:40 × 22 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Ardon Štít čirý S-1 za skvělou cenu 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pracovní přilby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Ardon Štít čirý S-1

Lukáš
Pro mé potřeby je Ardon Safety s.r.o. Ardon Štít čirý S-1 skvělá volba v kategorii Pracovní přilby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Ardon Štít čirý S-1 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Ardon Štít čirý S-1}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Ardon Štít čirý S-1 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Ardon Štít čirý S-1 Ardon Safety s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Ardon Štít čirý S-1, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Ardon Štít čirý S-1 Ardon Safety s.r.o. na zahradu

Ardon Štít čirý S-1 Pracovní přilby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Ardon Štít čirý S-1 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Ardon Safety s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Ardon Štít čirý S-1 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ardon Safety s.r.o.
- číslo EAN 8592390037589 z výroby
- produkt je v kategorii Pracovní přilby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Ardon Štít čirý S-1 Pracovní přilby
Cena zboží
139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Pracovní přilby Ardon Safety s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Ardon Štít čirý S-1) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ardon Safety s.r.o.), manuály 8592390037589, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.