Info o Ardon Rukavice NITRAX - hodnocení a parametry

Informace: Ardon Rukavice NITRAX Rukavice Ardon Safety s.r.o.

Popis produktu: Pracovní rukavice Ardon Rukavice NITRAX: Pětiprsté pracovní rukavice Ardon NITRAX jsou vyrobeny z nylonového úpletu máčeného v šedém nitrilu. Modré rukavice jsou určeny k ochraně rukou a to především do prostředí, kde se vyskytují oleje. Chraňte své ruce, aby byly zdravé a krásné i po vykonané práci! Vlastnosti pracovních rukavic Ardon NITRAXJsou vyrobeny z nylonového úpletuChrání proti olejůmJsou máčené v šedém nitriluMají modrou barvu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Ardon Rukavice NITRAX za skvělou cenu 39 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rukavice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Ardon Rukavice NITRAX

Lukáš
Pro mé potřeby je Ardon Safety s.r.o. Ardon Rukavice NITRAX skvělá volba v kategorii Rukavice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Ardon Rukavice NITRAX od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Ardon Rukavice NITRAX}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Ardon Rukavice NITRAX mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Ardon Rukavice NITRAX Ardon Safety s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Ardon Rukavice NITRAX, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Ardon Rukavice NITRAX Ardon Safety s.r.o. na zahradu

Ardon Rukavice NITRAX Rukavice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Ardon Rukavice NITRAX i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Ardon Safety s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 39 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Ardon Rukavice NITRAX na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ardon Safety s.r.o.
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Rukavice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Ardon Rukavice NITRAX Rukavice
Cena zboží
39 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rukavice Ardon Safety s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Ardon Rukavice NITRAX) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ardon Safety s.r.o.), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.