Info o Ardon Rukavice INDY - hodnocení a parametry

Informace: Ardon Rukavice INDY Rukavice Ardon Safety s.r.o.

Popis produktu: Pracovní rukavice Ardon Rukavice INDY: Pracovní rukavice Ardon Rukavice INDY jsou celokožené, dlaň i hřbet jsou zhotoveny z kvalitní hovězí lícovky. Spolehlivě chrání ruce při manuální činnosti, jsou určeny do suchého prostředí. Praktická manžeta je vytvořena pomocí jemné pružinky. Jednotlivé díly rukavic jsou spojeny pevnými a dokonale začištěnými stehy. Prstové rukavice jsou příjemné na dotek, dobře se oblékají a nesklouzávají. Neničte si ruce při práci, vyzkoušejte Ardon Rukavice INDY, které si ihned oblíbíte! Vlastnosti pracovních rukavic Ardon Rukavice INDY celokoženéPracovní rukavice Ardon INDY spolehlivě chrání ruce při manuální činnostiCelokožené zpracováníManžeta je vytvořena pomocí jemné pružinkyRukavice jsou určeny do suchého prostředíSplňují normu EN 388 1132S prodejní etiketou SPE ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Ardon Rukavice INDY za skvělou cenu 119 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rukavice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Ardon Rukavice INDY

Lukáš
Pro mé potřeby je Ardon Safety s.r.o. Ardon Rukavice INDY skvělá volba v kategorii Rukavice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Ardon Rukavice INDY od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Ardon Rukavice INDY}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Ardon Rukavice INDY mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Ardon Rukavice INDY Ardon Safety s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Ardon Rukavice INDY, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Ardon Rukavice INDY Ardon Safety s.r.o. na zahradu

Ardon Rukavice INDY Rukavice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Ardon Rukavice INDY i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Ardon Safety s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 119 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Ardon Rukavice INDY na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ardon Safety s.r.o.
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Rukavice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Ardon Rukavice INDY Rukavice
Cena zboží
119 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rukavice Ardon Safety s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Ardon Rukavice INDY) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ardon Safety s.r.o.), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.