Info o Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 - hodnocení a parametry

Informace: Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 Rukavice Ardon Safety s.r.o.

Popis produktu: Pracovní rukavice Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10: Pětiprsté pracovní rukavice Ardon Dick Max jsou vyrobeny z polyesterového úpletu máčeného v latexu. Mají protiskluzovou úpravu a jsou určeny k ochraně proti mechanickým rizikům podle normy EN 388 1121. Disponují dlouhou pružnou manžetou. Rukavice spolehlivě chrání ruce mužů a jejich použití je doporučeno v suchém prostředí. Chraňte své ruce, aby byly zdravé a krásné i po vykonané práci! Vlastnosti pracovních rukavic Ardon Dick MaxJsou vyrobeny z polyesterového úpletuMají protiskluzovou úpravuChrání proti mechanickým rizikůmPřední strana a prsty jsou máčené v latexuDisponují dlouhou pružnou manžetouJsou určeny pro suché prostředíMají červenočernou barvuVelikost č. 10 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 za skvělou cenu 59 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rukavice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10

Lukáš
Pro mé potřeby je Ardon Safety s.r.o. Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 skvělá volba v kategorii Rukavice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 Ardon Safety s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 Ardon Safety s.r.o. na zahradu

Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 Rukavice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Ardon Safety s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 59 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ardon Safety s.r.o.
- číslo EAN 8592390039224 z výroby
- produkt je v kategorii Rukavice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10 Rukavice
Cena zboží
59 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rukavice Ardon Safety s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Ardon Rukavice DICK MAX, vel. 10) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ardon Safety s.r.o.), manuály 8592390039224, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.