Info o Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 - hodnocení a parametry

Informace: Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 Respirátory Ardon Safety s.r.o.

Popis produktu: Respirátor Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 : Respirátor Ardon oceníte při práci v prašném prostředí. Je opatřen výdechovým ventilkem a má mušlový tvar. Filtrační médium z polypropylenu pracuje na bázi elektrostatiky a vybaven je také nosní svorkou. Vnitřní část je vyrobena z polyesteru a vnější je kombinací polypropylenu a SMS textilie. Oblast nosu je vystlána měkkou pěnou a upnutí na hlavu je řešeno dvojitou pružnou gumou. Respirátor splňuje normu EN 149 a filtrační třídu FFP3. Klíčové vlastnosti respirátoru Ardon AP 623 Shield FPP3Jednorázový bezúdržbový respirátorIdeální do prašného prostředíChrání před pevnými i kapalnými aerosoly vysoké toxicityVýdechový ventilekFiltrace na bázi elektrostatikyNosní svorka Filtrační třída FFP3Jednorázový respirátor Ardon AP 623 odpovídá filtrační třítě FFP3 (Filtering Face Peace). Touto třídou jsou označovány vysoce nebezpečné či dráždivé pevné i kapalné aerosoly, například chrom, ale spadají do ní také viry, radioaktivní a karcinogenní látky. Třída FFP3 před nimi dokáže ochránit a je klasifikována také podle obsahu 0,5–1 % těchto látek v objemu daného prostředí (pracoviště, objektu apod.) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 za skvělou cenu 79 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Respirátory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3

Lukáš
Pro mé potřeby je Ardon Safety s.r.o. Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 skvělá volba v kategorii Respirátory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 Ardon Safety s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 Ardon Safety s.r.o. na zahradu

Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3  Respirátory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Ardon Safety s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 79 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ardon Safety s.r.o.
- číslo EAN 8592390073686 z výroby
- produkt je v kategorii Respirátory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3  Respirátory
Cena zboží
79 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Respirátory Ardon Safety s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Ardon Respirátor AP 623 Shield FPP3 ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ardon Safety s.r.o.), manuály 8592390073686, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.