Info o Ardon Brýle V10 - hodnocení a parametry

Informace: Ardon Brýle V10 Ochranné brýle Ardon Safety s.r.o.

Popis produktu: Ochranné brýle Ardon Brýle V10: Pomocí zraku vnímáte až 80 % informací ze svého okolí. Proto si ho važte a dopřejte svým očím třeba klasické ochranné brýle Ardon V10. Poskytují jak ochranu před UV zářením, tak i před nežádoucím zamlžováním. Navíc mají povrchovou úpravu proti poškrábání. Díky nastavitelné délce i sklonu straniček se brýle Ardon V10 perfektně přizpůsobí jakémukoliv obličeji. Jejich nošení je proto vysoce komfortní. Klíčové vlastnosti ochranných brýlí Ardon V10Klasické ochranné brýle s polykarbonátovými sklyOchranné brýle Ardon V10 poskytují ochranu před UV zářením, zamlžením i poškrábání zorníkůRámeček a straničky z nylonuDíky nastavitelné délce i sklonu straniček je nošení brýlí Ardon V10 velmi komfortníAtraktivní moderní design  Norma:EN 170 MO:FTZnačení zorníků:2 - 1.2 1 FT OÚprava zorníků:UV filtr, nemlživá úprava, úprava proti poškrábáníBarva zorníků:čirá ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Ardon Brýle V10 za skvělou cenu 99 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ochranné brýle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Ardon Brýle V10

Lukáš
Pro mé potřeby je Ardon Safety s.r.o. Ardon Brýle V10 skvělá volba v kategorii Ochranné brýle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Ardon Brýle V10 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Ardon Brýle V10}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Ardon Brýle V10 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Ardon Brýle V10 Ardon Safety s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Ardon Brýle V10, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Ardon Brýle V10 Ardon Safety s.r.o. na zahradu

Ardon Brýle V10 Ochranné brýle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Ardon Brýle V10 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Ardon Safety s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Ardon Brýle V10 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ardon Safety s.r.o.
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Ochranné brýle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Ardon Brýle V10 Ochranné brýle
Cena zboží
99 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ochranné brýle Ardon Safety s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Ardon Brýle V10) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ardon Safety s.r.o.), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.