Info o Ardon Brýle M2000 - hodnocení a parametry

Informace: Ardon Brýle M2000 Ochranné brýle Ardon Safety s.r.o.

Popis produktu: Ochranné brýle Ardon Brýle M2000: Pomocí zraku vnímáte až 80 % informací ze svého okolí. Proto si ho važte a dopřejte svým očím třeba velmi pohodlné ochranné brýle Ardon M2000. Poskytují ochranu jak před UV zářením, prachem, pilinami či vodou tak i před nežádoucím zamlžováním. Navíc mají povrchovou úpravu proti poškrábání. Vnitřní okrajové části zorníku jsou pokrytou měkkou EVA pěnou, která zajišťuje lepší přizpůsobení, absorpci nárazů i účinnější těsnění. Ochranné brýle Ardon M2000 mají měkký průhledný odvětrávaný protiskluzový nosní můstek, což zaručuje vynikající komfort nošení i po celý den. Klíčové vlastnosti ochranných brýlí Ardon M2000Velmi pohodlné ochranné brýle pro celodenní nošeníOchranné brýle Ardon M2000 poskytují ochranu před UV zářením, prachem, vodou zamlžením i poškrábání zorníkůVnitřní okrajové části zorníku jsou pokrytou měkkou EVA pěnou pro lepší přizpůsobení, absorpci nárazů a účinnější těsněníOdolné polykarbonátové straničky Díky měkkému protiskluzovému nosnímu můstku s odvětráváním je nošení ochranných brýlí Ardon M2000 vysoce komfortní Norma:N 170MO:FTZnačení zorníků:2 - 1.2 1 FT OÚprava zorníků:UV filtr, nemlživá úprava, úprava proti poškrábáníBarva zorníků:čirá ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Ardon Brýle M2000 za skvělou cenu 129 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ochranné brýle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Ardon Brýle M2000

Lukáš
Pro mé potřeby je Ardon Safety s.r.o. Ardon Brýle M2000 skvělá volba v kategorii Ochranné brýle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Ardon Brýle M2000 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Ardon Brýle M2000}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Ardon Brýle M2000 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Ardon Brýle M2000 Ardon Safety s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Ardon Brýle M2000, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Ardon Brýle M2000 Ardon Safety s.r.o. na zahradu

Ardon Brýle M2000 Ochranné brýle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Ardon Brýle M2000 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Ardon Safety s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 129 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Ardon Brýle M2000 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ardon Safety s.r.o.
- číslo EAN 8592390037572 z výroby
- produkt je v kategorii Ochranné brýle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Ardon Brýle M2000 Ochranné brýle
Cena zboží
129 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ochranné brýle Ardon Safety s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Ardon Brýle M2000) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ardon Safety s.r.o.), manuály 8592390037572, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.