Info o Ardon Brýle dámské W3000 - hodnocení a parametry

Informace: Ardon Brýle dámské W3000 Ochranné brýle Ardon Safety s.r.o.

Popis produktu: Ochranné brýle Ardon Brýle dámské W3000: Pomocí zraku vnímáte až 80 % informací ze svého okolí. Proto si ho važte a dopřejte svým očím třeba exkluzivní ochranné brýle Ardon W3000. Poskytují jak ochranu před UV zářením, tak i před nežádoucím zamlžováním. Navíc mají povrchovou úpravu proti poškrábání. Každý milimetr brýlí Ardon W3000 je navržen s ohledem na maximálně komfortní pocit při nošení. Proto je klidně noste celý den. Nebudete o nich vůbec vědět. Nezůstanou vám žádné otlaky ani pocit únavy. Jsou skvělým řešením pro jakékoliv outdoorové aktivity. Klíčové vlastnosti ochranných brýlí Ardon W3000Exkluzivní ochranné brýle pro veškeré outdoorové aktivityOchranné brýle Ardon W3000 poskytují ochranu před UV zářením, zamlžením i poškrábání zorníkůOdolný polykarbonátový rámeček a straničkyDíky měkkému drážkovanému nosnímu můstku i změkčeným koncovkám je nošení brýlí Ardon W3000 velmi komfortníAtraktivní design Značení zorníků:2 - 1.2 1 FT OÚprava zorníků:UV filtr, nemlživá úprava, úprava proti poškrábáníBarva zorníků:čirá ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Ardon Brýle dámské W3000 za skvělou cenu 219 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ochranné brýle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Ardon Brýle dámské W3000

Lukáš
Pro mé potřeby je Ardon Safety s.r.o. Ardon Brýle dámské W3000 skvělá volba v kategorii Ochranné brýle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Ardon Brýle dámské W3000 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Ardon Brýle dámské W3000}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Ardon Brýle dámské W3000 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Ardon Brýle dámské W3000 Ardon Safety s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Ardon Brýle dámské W3000, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Ardon Brýle dámské W3000 Ardon Safety s.r.o. na zahradu

Ardon Brýle dámské W3000 Ochranné brýle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Ardon Brýle dámské W3000 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Ardon Safety s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 219 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Ardon Brýle dámské W3000 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ardon Safety s.r.o.
- číslo EAN 8592390052933 z výroby
- produkt je v kategorii Ochranné brýle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Ardon Brýle dámské W3000 Ochranné brýle
Cena zboží
219 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ochranné brýle Ardon Safety s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Ardon Brýle dámské W3000) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ardon Safety s.r.o.), manuály 8592390052933, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.