Info o Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa - hodnocení a parametry

Informace: Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa Pohovky Stella Cadente Maison

Popis produktu: Polstrování z pohodlné pěny, masivní konstrukce, hebké čalounění z premiového polyesteru a dekorativní polštářky. To je posezení Stella Cadente Maison Maison, kterému propadnete na první posezení. Za pozornost stojí i speciální úprava čalounění technikou easy-care, díky které stačí nečistoty setřít suchým nebo mokrým hadrem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa za skvělou cenu 19 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa Stella Cadente Maison na zahradu

Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 19 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 05902641478819 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa Pohovky
Cena zboží
19 390 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Antracitově šedá pohovka s lenoškou na pravé straně Stella Cadente Maison Canoa) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 05902641478819, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.