Info o Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella - hodnocení a parametry

Informace: Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella Pohovky Florenzzi

Popis produktu: Pohovky a křesla Stradella od značky Florenzzi jsou skvělou volbou pro moderní interiéry, které potřebují dodat na eleganci a jemných linií. Pastelové tóny prozáří místnost. Ty tmavší jí zase dodají šmrnc. Konstrukce pohovek i křesel je vyrobena z dřevotřísky a masivního dřeva. Potah je ze speciálně upraveného polyesteru, který je snadný na údržbu a vysoce jemný na dotek. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella za skvělou cenu 13 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella

Lukáš
Pro mé potřeby je Florenzzi Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella Florenzzi - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella Florenzzi na zahradu

Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Florenzzi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 13 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Florenzzi
- číslo EAN 5903030040846 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella Pohovky
Cena zboží
13 999 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Florenzzi

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Antracitově šedá 3místná pohovka Florenzzi Stradella) potřebujete dokumentaci od výrobce (Florenzzi), manuály 5903030040846, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.