Info o Anonymous maska V jako Vendetta - hodnocení a parametry

Informace: Anonymous maska V jako Vendetta Žertovné předměty Kokiska

Popis produktu: Maska Guye Fawkese v původních béžově zbarvených tónech není jen tajnou hvězdou filmu V for Vendetta s okouzlující Natalie Portmanovou. Původně pochází od bojovníka za svobodu Guye Fawkese, který před pár sty lety nosil masku tohoto typu pro účely anonymizace. V dnešní době je nutností pro jakoukoli demonstraci, ať už se jedná o Anti-ACTA nebo Anonymous & Occupy hnutí na Wallstreetu a v Gunzenhausenu. Anonymní maska je charakteristická pro tato shromáždění.Samozřejmě, také na karneval a na různé tématické večírky, kde chcete skrýt svou identitu! Nabízíme masku v dobré kvalitě s komplikovanou malbou v béžových odstínech pleti a make-upu. Maska je dodávána s flexibilní gumou a polstrovaná.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Anonymous maska V jako Vendetta za skvělou cenu 104 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Žertovné předměty na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Anonymous maska V jako Vendetta

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Anonymous maska V jako Vendetta skvělá volba v kategorii Žertovné předměty.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Anonymous maska V jako Vendetta od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Anonymous maska V jako Vendetta}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Anonymous maska V jako Vendetta mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Anonymous maska V jako Vendetta Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Anonymous maska V jako Vendetta, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Anonymous maska V jako Vendetta Kokiska na zahradu

Anonymous maska V jako Vendetta Žertovné předměty Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Anonymous maska V jako Vendetta i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 104 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Anonymous maska V jako Vendetta na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410316536 z výroby
- produkt je v kategorii Žertovné předměty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Anonymous maska V jako Vendetta Žertovné předměty
Cena zboží
104 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Žertovné předměty Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Anonymous maska V jako Vendetta) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410316536, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.