Info o ALVE Úprava na střechu 3030 - hodnocení a parametry

Informace: ALVE Úprava na střechu 3030 Příslušenství ALVE

Popis produktu: Příslušenství ALVE Úprava na střechu 3030: ALVE Úprava na střechu 3030 je doplňkem, který velmi usnadní manipulaci na střeše. Její montáž i demontáž jsou velmi jednoduché. Je určena k použití společně s jednodílným žebříkem, když je potřeba bezpečně pracovat na střeše. Je ideální pomůckou pro opravu komína či výměně střešní tašky. Součástí balení jsou 2 ks ALVE úpravy na střechu 3030. Klíčové vlastnosti ALVE Úpravy na střechu 3030Úprava na střechuUsnadní manipulaci na střešeJednoduchá montáž i demontážALVE Úprava na střechu 3030 určena k použití s jednodílným žebříkemVhodná při opravě komínu či výměně střešní taškySoučástí balení jsou 2 ks ALVE Úpravy na střechu 3030 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ALVE Úprava na střechu 3030 za skvělou cenu 1 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ALVE Úprava na střechu 3030

Lukáš
Pro mé potřeby je ALVE ALVE Úprava na střechu 3030 skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ALVE Úprava na střechu 3030 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ALVE Úprava na střechu 3030}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ALVE Úprava na střechu 3030 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ALVE Úprava na střechu 3030 ALVE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ALVE Úprava na střechu 3030, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ALVE Úprava na střechu 3030 ALVE na zahradu

ALVE Úprava na střechu 3030 Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ALVE Úprava na střechu 3030 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ALVE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ALVE Úprava na střechu 3030 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ALVE
- číslo EAN 8595038330301 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ALVE Úprava na střechu 3030 Příslušenství
Cena zboží
1 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství ALVE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ALVE Úprava na střechu 3030) potřebujete dokumentaci od výrobce (ALVE), manuály 8595038330301, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.