Info o ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 - hodnocení a parametry

Informace: ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 Schůdky ALVE

Popis produktu: Schůdky ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946: Jednostranné schůdky ALVE s poličkou AL 6 1946 z hliníku najdou své uplatnění v každé domácnosti. Mají šířku schůdků 48 cm a jsou vybaveny plošinkou a praktickou odkládací poličkou. Dají se použít naprosto univerzálně podle vaší potřeby. Počet stupňů u těchto schůdku je šest.  Klíčové vlastnosti schůdků ALVE AL 6Schůdky ALVE jsou lehké a snadno rozložitelné i složitelnéSoučástí schůdků je plošinka a odkládací poličkaMají univerzální použitíK dispozici šest stupňů ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 za skvělou cenu 959 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Schůdky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946

Lukáš
Pro mé potřeby je ALVE ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 skvělá volba v kategorii Schůdky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 ALVE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 ALVE na zahradu

ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 Schůdky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ALVE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 959 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ALVE
- číslo EAN 8595038319467 z výroby
- produkt je v kategorii Schůdky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946 Schůdky
Cena zboží
959 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Schůdky ALVE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ALVE Schůdky s poličkou Al 6 1946) potřebujete dokumentaci od výrobce (ALVE), manuály 8595038319467, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.