Info o ALVE Patka PH SP 3320 - hodnocení a parametry

Informace: ALVE Patka PH SP 3320 Příslušenství ALVE

Popis produktu: Příslušenství ALVE Patka PH SP 3320 : ALVE Patka PH SP 3320 představuje nástrčnou patku na schůdky. Je vyrobena z kvalitního plastového materiálu s rozměrem profilu 33 × 20 mm. Je vhodným doplňkem pro schůdky značky Eurostyl, modelů 913, 914 a 915. Patka ALVE PH SP 3320 je ve žlutém barevném provedení. Klíčové vlastnosti ALVE Patky PH SP 3320Nástrčná patka na schůdkyALVE Patka PH SP 3320 vyrobena z plastuS rozměrem profilu 33 × 20 mmVhodná pro žebříky EurostylBarevné provedení: žluté ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ALVE Patka PH SP 3320 za skvělou cenu 29 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ALVE Patka PH SP 3320

Lukáš
Pro mé potřeby je ALVE ALVE Patka PH SP 3320 skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ALVE Patka PH SP 3320 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ALVE Patka PH SP 3320 }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ALVE Patka PH SP 3320 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ALVE Patka PH SP 3320 ALVE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ALVE Patka PH SP 3320 , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ALVE Patka PH SP 3320 ALVE na zahradu

ALVE Patka PH SP 3320  Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ALVE Patka PH SP 3320 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ALVE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 29 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ALVE Patka PH SP 3320 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ALVE
- číslo EAN 8590419467232 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ALVE Patka PH SP 3320  Příslušenství
Cena zboží
29 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství ALVE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ALVE Patka PH SP 3320 ) potřebujete dokumentaci od výrobce (ALVE), manuály 8590419467232, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Příslušenství - Zobrazit další produkty