Info o Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit - hodnocení a parametry

Informace: Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit Zahradní židle a křesla Allibert

Popis produktu: Plastové křeslo Santorini nabízí pohodlný relax díky svýmdostatečně širokým područkám. Křeslo je lehké a zároveň velmi stabilní. Křeslo je odolné nepřízni počasí i UV záření. Snadná udržba!   Technické údaje: výška výrobku: 99cm výška výrobku (výška sedu od země): 43cm šířka výrobku: 65cm hloubka výrobku: 61cm hmotnost: 3,5kg nosnost: 100kg materiál: plast barva: grafit polohovací: ne hloubka sedu: 44cm výška opěrky zad: 62cm   Obsah balení: 1x SANTORINI křeslo - grafit ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit za skvělou cenu 573 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit

Lukáš
Pro mé potřeby je Allibert Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit Allibert - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit Allibert na zahradu

Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Allibert, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 573 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Allibert
- číslo EAN 3253929156038 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit Zahradní židle a křesla
Cena zboží
573 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Allibert

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Allibert SANTORINI 35551 Plastové křeslo - grafit) potřebujete dokumentaci od výrobce (Allibert), manuály 3253929156038, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.