Info o ALLIBERT PROVENCE Set cappucino - hodnocení a parametry

Informace: ALLIBERT PROVENCE Set cappucino Sety Allibert

Popis produktu: Zahradní nábytek ALLIBERT PROVENCE Set cappucino: Přemýšlíte o koupi zahradního nábytku či potřebujete vybavit vaši terasu? Pokud vybíráte stylový a zároveň funkční nábytek, doporučujeme zahradní nábytek PROVENCE Set od společnosti ALLIBERT. Nábytková souprava rohového sofa pro pět osob a jednoho stolku ALLIBERT PROVENCE Set je vyrobená z lisovaného plastu, který svým provedením imituje přírodní ratan, zároveň je ale odolný proti UV záření a povětrnostním vlivům. Zahradní nábytek ALLIBERT PROVENCE Set je elegantní a pohodlný, sofa je doplněno o polštáře, díky kterým se při posezení cítíte jako v bavlnce. Stylová barva cappucino skvěle ladí s jakýmkoliv dalším vybavením. Klíčové vlastnosti zahradního nábytku ALLIBERT PROVENCE SetNábytková sestava rohového sofa pro pět osob a jednoho stolku Určená na venkovní terasy, balkóny či zahradyLisovaný plast skvěle imituje ratanOdolná proti UV záření a povětrnostním vlivůmSofa doplněné o pohodlné polštáře na sezeníBarva cappucino je stylově neutrální ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ALLIBERT PROVENCE Set cappucino za skvělou cenu 9 590 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ALLIBERT PROVENCE Set cappucino

Lukáš
Pro mé potřeby je Allibert ALLIBERT PROVENCE Set cappucino skvělá volba v kategorii Sety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ALLIBERT PROVENCE Set cappucino od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ALLIBERT PROVENCE Set cappucino}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ALLIBERT PROVENCE Set cappucino mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ALLIBERT PROVENCE Set cappucino Allibert - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ALLIBERT PROVENCE Set cappucino, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ALLIBERT PROVENCE Set cappucino Allibert na zahradu

ALLIBERT PROVENCE Set cappucino Sety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ALLIBERT PROVENCE Set cappucino i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Allibert, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 590 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ALLIBERT PROVENCE Set cappucino na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Allibert
- číslo EAN 3253929173035 z výroby
- produkt je v kategorii Sety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ALLIBERT PROVENCE Set cappucino Sety
Cena zboží
9 590 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sety Allibert

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ALLIBERT PROVENCE Set cappucino) potřebujete dokumentaci od výrobce (Allibert), manuály 3253929173035, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.