Info o Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé - hodnocení a parametry

Informace: Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé Zahradní židle a křesla Allibert

Popis produktu: Mallorca je zahradní plastová židle s vysokou životností a odolností vůči povětrnostním vlivům. Plusem je i jednoduchá údržba produktu.   Technické údaje: šířka výrobku: 56cm hloubka výrobku: 58cm nosnost: 100kg materiál: plast barva: bílá polohovací: ne výška výrobku: 79cm hmotnost výrobku: 1,8kg   Obsah balení: 1xplastové křeslo - bílé ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé za skvělou cenu 281 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé

Lukáš
Pro mé potřeby je Allibert Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé Allibert - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé Allibert na zahradu

Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Allibert, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 281 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Allibert
- číslo EAN 3253929158049 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé Zahradní židle a křesla
Cena zboží
281 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Allibert

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Allibert MALLORCA 41392 Zahradní židle - bílé) potřebujete dokumentaci od výrobce (Allibert), manuály 3253929158049, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.