Info o Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá - hodnocení a parametry

Informace: Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá  Zahradní lehátka Allibert

Popis produktu: Praktické a elegantní lehátko Jaipur s nastavitelným komfortním opěradlem. Jaipur se vyznačuje vysokou odolností proti poškození, nežádoucím účinkům, vlhkosti nebo UV záření. Uživatel tohoto výrobku ocení především praktičnost lehátka, které lze jednoduše složit a jeho snadnou údržbu.Technické údaje:výška výrobku (výška sedu od země): 30cmšířka výrobku: 58cmdélka výrobku: 188cmnosnost: 110kgmateriál: lisovaný plastbarva: hnědámateriál balení: kartonObsah balení:1x JAIPUR lehátko - hnědá... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá za skvělou cenu 2 270 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá

Lukáš
Pro mé potřeby je Allibert Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá Allibert - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá Allibert na zahradu

Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Allibert, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 270 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Allibert
- číslo EAN 8711245144894 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá  Zahradní lehátka
Cena zboží
2 270 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.02.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Allibert

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Allibert JAIPUR 54574 Luxusní zahradní lehátko - hnědá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Allibert), manuály 8711245144894, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.