Info o Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá - hodnocení a parametry

Informace: Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá Zahradní židle a křesla Allibert

Popis produktu: Plastové křeslo s područkami vtmavě šedé barvě. Moderní design, snadná údžba, vysoká odolnost.Technické údaje:výška výrobku: 86cmvýška výrobku (výška sedu od země): 46cmšířka výrobku: 57cmhloubka výrobku: 55cmhmotnost: 3,3kgnosnost: 100kgmateriál: plastbarva: tmavě šedápolohovací: nehloubka sedu: 45cmvýška opěrky zad: 46cmObsah balení:1x CHARLOTE ARMCHAIR křeslo - tm. šedé... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá za skvělou cenu 1 022 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá

Lukáš
Pro mé potřeby je Allibert Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá Allibert - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá Allibert na zahradu

Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Allibert, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 022 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Allibert
- číslo EAN 3076540146642 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
1 022 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.02.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Allibert

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Allibert CHARLOTTE ARMCHAIR 35566 Plastové křeslo - tm. šedá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Allibert), manuály 3076540146642, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.