Info o Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino - hodnocení a parametry

Informace: Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino Zahradní židle a křesla Allibert

Popis produktu: Kvalitní a pevné křeslo z lisovaného plastu, které skvěle zapadne do moderního nebo retro stylu bydlení. Velmi komfortní výrobek vhodný jak do venkovních, tak vnitřních prostorů. Údržba vyžaduje pouze měkký hadřík navlhčený vodou, popřípadě s čisticím prostředkem.   Technické údaje: délka výrobku: 55cm šířka výrobku: 57cm hmotnost: 4kg výška výrobku: 80cm nosnost: 110kg materiál: lisovaný plast barva: cappucino polohovací: ne   Obsah balení: 1x AKOLA křeslo - cappucino ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino za skvělou cenu 889 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino

Lukáš
Pro mé potřeby je Allibert Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino Allibert - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino Allibert na zahradu

Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino
 Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Allibert, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 889 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Allibert
- číslo EAN 8711245145075 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino
 Zahradní židle a křesla
Cena zboží
889 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Allibert

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Allibert AKOLA 54569 Luxusní zahradní křeslo - cappucino ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Allibert), manuály 8711245145075, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.