Info o Album kamaráda Pes - hodnocení a parametry

Informace: Album kamaráda Pes Kynologie, psi JUNIOR

Popis produktu: Kniha Album kamaráda Pes: Jedinečná kniha, kterou budete tvořit spolu se svým pejskem: můžete si v ní zaznamenávat psí kusy a rošťárny od prvního dne, kdy se u vás doma objevil. Kniha nabízí dostatek místa na vlepení fotografií vašeho kamaráda, na zaznamenání jeho zvyklostí, legrácek, vtípků či různých zážitků. Album je originální i tím, že vložením fotografie vašeho miláčka do prostoru na obálce knihy bude album už jenom jeho!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Album kamaráda Pes za skvělou cenu 99 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kynologie, psi na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Album kamaráda Pes

Lukáš
Pro mé potřeby je JUNIOR Album kamaráda Pes skvělá volba v kategorii Kynologie, psi.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Album kamaráda Pes od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Album kamaráda Pes}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Album kamaráda Pes mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Album kamaráda Pes JUNIOR - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Album kamaráda Pes, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Album kamaráda Pes JUNIOR na zahradu

Album kamaráda Pes Kynologie, psi Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Album kamaráda Pes i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada JUNIOR, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Album kamaráda Pes na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce JUNIOR
- číslo EAN 9788072675043 z výroby
- produkt je v kategorii Kynologie, psi


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Album kamaráda Pes Kynologie, psi
Cena zboží
99 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kynologie, psi JUNIOR

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Album kamaráda Pes) potřebujete dokumentaci od výrobce (JUNIOR), manuály 9788072675043, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.