Info o Afroparuka XXL - hodnocení a parametry

Informace: Afroparuka XXL Žertovné předměty Kokiska

Popis produktu: Afro paruka Shaggy Afro paruka v XXLPerfektní 70. let hippie styl pro nadcházející party.Tato afro Rasta stylová paruka má větší objem než ostatní proukty od jiných dodavatelů. Porovnejte. Tato z vás učiní hvězdu večírků, karnevalů, party a oslav u přátel. Zaručeně si vás ostatní všimnou a rozesmějete je. Paruka funguje jednoduše: rozbalte, protřepte nebo pročesejte ji a nasaďte si ji. Udělej ze sebe Shaggyho nebo připomeňte legendárního Paula Breitnera - to všechnoje možné a obdiv ostatních lidí dokonalý.    ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Afroparuka XXL za skvělou cenu 221 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Žertovné předměty na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Afroparuka XXL

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Afroparuka XXL skvělá volba v kategorii Žertovné předměty.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Afroparuka XXL od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Afroparuka XXL}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Afroparuka XXL mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Afroparuka XXL Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Afroparuka XXL, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Afroparuka XXL Kokiska na zahradu

Afroparuka XXL Žertovné předměty Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Afroparuka XXL i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 221 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Afroparuka XXL na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410300047 z výroby
- produkt je v kategorii Žertovné předměty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Afroparuka XXL Žertovné předměty
Cena zboží
221 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Žertovné předměty Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Afroparuka XXL) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410300047, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.